• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

شرکت آریاز به عنوان یکی از برترین منابع تولید، نصب و طراحی انواع سیستم راهبند الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک گستره بسیار بزرگی و متنوع از با کیفیت ترین محصولات این رسته از گذرهای اتوماتیک را در اختیار مشتریان ارجمند قرار می دهد.
محصولات این رسته در شرکت آریاز به سه دسته تقسیم می گردد که متناسب با نیاز مصرف کنندگان قابل عرضه می باشد.
1)    شرکت آریاز به عنوان همکار حرفه ای شرکت فادینی ایتالیا
سیستم های الکتروهیدرولیک برای مسیرهای با تردد بالا طراحی شده اند و به دلیل استهلاک پایین و بهره وری انرژی بهتر مورد توجه قرار گرفته اند.
یکی از نام آشناترین و خوش سابقه ترین سیستم های راهبند الکتروهیدرولیک در ایران را برند فادینی محصول تولید شده در خاک کشور ایتالیا عرضه می نماید.
از ویژگی های بارز این محصول صنعتی بودن و IP بالای آن می باشد و ایتالیایی ها بر خلاف رقبای خود هم بر ظاهر محصول افزوده اند و بیش از هز چیز به طول عمر و کیفیت قطعات تعهد دارد.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه راهبند الکترومکانیک فادینی مراجعه فرمایید.

2)    شرکت آریاز به عنوان عرضه کننده راهبندهای الکترومکانیک
اغلب برندهای بزرگ جهان سفارش تولید محصولات خود را به شرکت های چینی صاحب تکنولوژی می دهند تا از مزایای صرفه جویی ناشی از مقیاس تولید بالای کارخانه های چینی بهره ببرند. از این رو کارخانجات چینی بخشی از محصولات طراحی شده کشورهای اروپایی را با سفارش سایر مشتریان با نام اختصاصی سفارش دهندگان عرضه می کنند.
شرکت آریاز هم محصولی که شرکت های آلمانی طراحی نموده و سال ها آزموده اند و در کشور چین تولید می شود را عرضه می نماید. تنوع متراژ و کارکرد عالی و ارزندگی ( کیفیت بالا به نسبت قیمت مناسب ) ویژگی اصلی این گروه از محصولات شرکت آریاز می باشد.
راهبند های فلاشردار با بوم LED دار و ترددهای متوسط از محصولات برتر این سری می باشد.
جهت اطلاع دقیق تر از این محصولات به صفحه راهبندهای iDoor آریاز مراجعه فرمایید.

3)    محصولات راهبند الکتروهیدرولیک با فناوری خاص شرکت آریاز
شرکت آریاز با اتکا به تجربه هزاران نصب و اجرای سیستم های راهبند و درب اتوماتیک اقدام به تولید محصولی بی نظیر و دارای ویژگی های منحصر به فرد نموده است که به جرأت می توان گفت در تمامی پارامترهای اساسی بر رقبای خود ارجحیت محسوسی دارد.
لکن به دلیل سیاست های بازاریابی و فروش این محصول به صورت معرفی و نصب عمومی در حال حاضر عرضه نمی گردد.
به زودی تصاویر و ویژگی های این محصول بی نظیر عمومی خواهد شد.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است