• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3
 
مگر می توان تصور کرد درب پارکینگ در این روزگار اتوماتیک باز نشود؟
 
دلایل این امر روشن است، اکثر ساختمان ها از چند یا چندین واحد مسکونی تشکیل شده اند بنابراین سرشکن شدن هزینه راه را برای خرید درب بازکن اتوماتیک پارکینگ هموار می‌کند، از سوی دیگر امنیت خودرو با ترک کردن آن به مخاطره می افتد پس می ارزد به جای آماده گذاشتن خودروی روشن در معبر عمومی برای سارقین و ترک خودرو برای بستن با هزینه‌ای اندک با یک دکمه و از داخل خودرو درب را ببندیم.
 
ولی هیچ چیز به اندازه آرامشی که در بارش باران و برف و یا سردی و گرمی هوا با باز شدن اتوماتیک درب به انسان دست می دهد خوشایند نیست. 
 
دلایل برای خرید درب بازکن اتوماتیک پارکینگ کافی است و کمتر کسی منکر آنهاست اما نکته اینجاست که چه راهی وجود دارد تا وسیله‌ای که برای آسایش و امنیت و با صرف هزینه خریداری کرده ایم خود مخل آرامش و امنیت ما نگردد.
 
پاسخ ساده است؛ مراجعه و کسب مشاوره از متخصصین مجرب و با تجربه
 
برندهای متنوعی در بازار درب بازکن های اتوماتیک پارکینگ  حضور دارند و هر روز بر شمار آنها افزوده نیز می گردد اما فقط تعداد بسیار معدودی از آنها مجوز فروش و نصب در اتحادیه اروپا و امریکا را دارند
 
سیستم های گوناگونی تولید و عرضه شده اند ولی تعداد کمی از آنها بیش از نیم قرن آزموده شده و سرافراز از هر آزمونی در سراسر اقلیم های جهان بوده اند. 
 
افراد فراوانی ادعای مهارت نصب این دستگاه ها را دارند اما تعداد انگشت شماری کوله بار بیش از بیست سال و هزاران نصب انواع سیستم اتوماسیون درب پارکینگ را دارا هستند. 
 
در حال حاضر شما در نزدیک ترین نقطه به اوج کیفیت درب های اتوماتیک جهان قرار دارید زیرا شرکت آریاز نمایندگی برترین محصولات درب اتوماتیک جهان را که سالهاست در سراسر جهان نصب شده و آزموده است با تخصص و تبحر استادان نصب ایرانی که علاوه بر تخصص، هنر و تجربه بی نظیری را طی سالیان فعالیت حرفه‌ای خود اندوخته اند همگام ساخته تا مصرف کننده ایرانی را به تجربه عبوری امن تر، راحت تر و هوشمند تر و در تراز و یا حتی بالاتر از مصرف کنندگان اروپایی و امریکایی برساند.
 

برای یک مشاوره منصفانه و مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم

 
 

درب بازکن اتوماتیک پارکینگ

برند آی در iDoor

محصول با کیفیت ساخت ایران، به طور کامل طراحی مهندسی، ساخت با بهترین مواد

ارزنده به دلیل عدم حمل از سایر کشورها به داخل کشور 

 

 

درب پارکینگی فادینی ایتالیا 

دوام
قدرت 
استحکام
کیفیت در حرکت 
 
 

 

درب پارکینگی پروتکو ایتالیا 

دارای قیمت مناسب و کیفیتی مطلوب اما ظاهر نه چندان به روز 
 
 

 

درب پارکینگی بی اف تی 

با کیفیتی منطلوب ، قیمت مناسب و ظاهر مقبول 
 
 
 

 

درب پارکینگی زومر آلمان 

یکی از شناخته شده ترین برند های درب اتوماتیک در سال های گذشته 
دارای کیفیت خوب اما برد کنترل ساده و انالوگ 
 
 

 

درب پارکینگی اپروماتیک ایتالیا: 

دارای کیفیت تراز محصولات ایتالیایی

 

 
 

 

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است