• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

در مکان های پر تردد، پارکینگ های کارخانجات، فرودگاه ها، ورزشگاه ها، پایانه ها و به طور کلی محل هایی تردد خودروها زیاد بوده و نیازمند کنترل می باشد راهبند ها بهترین گزینه برای انتخاب هستند.
راهبند ها ورودی های با عرض 2 تا 6 متر را می توانند مسدود کنند و فقط برای افراد دارای ریموت کنترل هستند و یا به تشخیص اپراتور یا نگهبان مسیر باز خواهد شد.


سرعت خوب بازگشائی مسیر قابلیت تردد تعداد نامحدود خودرو در شبانه روز را به راهبند می دهد.
به دلیل نوع کاربرد و مستمر از این ابزار بایستی هنگام خرید به کیفیت آن توجه ویژه نمود. شرکت آریاز فیدار هوشمند با عرضه معتبرترین و مقرون به صرفه ترین برند های بین المللی راهبند بهترین راه کارها را ارائه می نماید.
برای اینکه راهبند به درستی عمل نماید نصب دقیق مهمترین نقش را در کنار کیفیت مطلوب سیستم راهبند بازی می کند.
به علت اینکه اهرم راهبند یا همان بوم، 3 الی 7 متر طول دارد و در شرایط گوناگون مانند وزش شدید باد بایستی به درستی عمل کند کیفیت قطعات و سامانه های داخلی دستگاه بسیار در خور اهمیت است اما در کنار آن، نصب دقیق و با استحکام متناسب فنداسیون اهمیت فرائانی دارد.
نیروهایی که از طرف وزش باد ایجاد می گردد باعث ایجاد تنش پیچشی در پایه راه بند می گردد که مخرب ترین نوع تنش برای مصالحی مانند سیمان و به طور کلی بتن های دست ساز است که باعث تخریب پایه و صدمات مالی فراوانی می گردد.
بنابراین نصب این محصول را به شرکتی بسپارید که ده ها مورد تجربه نصب این نوع اتوماسیون را داراست.

 

شماره تماس: 44869503 و یا 09126722013

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است