• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

امنیت مهمترین پایه تمامی پیشرفت هاست از این رو می توان گفت احساس امنیت مقدمه ایجاد هر تحرک مثبت و بهبود امور و ساختارهاست.
سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته، نظارت تصویری و انتقال تصویر علاوه بر بسط امنیت از طرق دیگر نیز به ارزش آفرینی کمک می نماید.
یکی از این راه ها کنترل و نظارت مدیران بر حوزه تحت مدیریت خویش است. با استفاده از این سامانه ها مدیران می توانند بر عملکرد کارکنان و فرآیندهای تحت مدیریت خود حتی از هزاران کیلومتر دورتر نظارت داشته باشند که این موجب افزایش کارایی سرمایه می شود.


شرکت آریاز فیدار هوشمند تجهسزات دوربین مدار بسته را در دو سطح با کیفیت مطلوب و کیفیت برتر عرضه می نماید و علاوه بر عرضه بهترین تجهیزات دوربین مدار بسته اقدام به واردات بهترین و با کیفیت ترین دوربین های تولید کشور چین نیز می نماید، این محصولات با دقت خاصی از میان صدها محصول شرکت های سازنده گوناگون در چین انتخاب شده اند.
خدمات شرکت ما در زمینه نظارت تصویری و امنیت به عرضه محصولات محدود نمی شود و گروه تکنسین های خبره شرکت نصب و راه اندازی سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات مذکور را به صورت کاملاً حرفه ای انجام می دهند.
هیچ نکته فنی در حین نصب توسط متخصصین از قلم نمی افتد. برای بهره برداری از یک سیستم خوب دوربین مدار بسته تمامی موارد از قبیل نور محیط، رفلکس های نور، جهات نور، لنز دوربین، پردازنده تصویر دوربین، اتصالات، کابل انتقال تصویر، دستگاه ضبط تصاویر و سایر ملزومات م<ثر در کیفیت تصاویر به صورت دقیق برای هر یک از پروژه ها توسط متخصصین طراحی می گردد.
متأسفانه در حال حاضر برخی از افراد بدون تخصص کافی و دیدگاه فنی مبادرت به نصب دوربین مدار بسته کرده اند که به هیچ وجه استاندارد و کارا نبوده و باعث لطمات مالی و امنیتی برای کاربران گردیده است.
ما ادعا نمی کنیم ارزانترین ارائه کننده خدمات هستیم اما با در نظر گرفتن توأم کیفیت و قیمت خواهید دید که متناسب با ارزش دریافتی و کیفیت برتر نصب هزینه ای بسیار نازل دریافت می نمائیم.
خدمات ما در زمینه سیستم های نظارت تصویری و دوربین مدار بسته:
• مشاوره ، کارشناسی و طراحی سیستم دوربین مداربسته
• نصب و راه راه اندازی انواع سیستم های دوربین مدار بسته
• عیب یابی و تعمیر شبکه دوربین های مدار بسته
• ارتقاء کیفیت عملکرد و توسعه و بهبود سیستم دوربین های مدار بسته
• انجام امور انتقال تصویر و شبکه سیستم های مدار بسته توسط متخصصین شبکه
• ایجاد تور امنیتی مستحکم با ترکیب سیستم دوربین مدار بسته و دزدگیر

 

 

چنانچه مایل به نصب سیستم دوربین مدار بسته با کیفیت برتر و قیمت بهینه هستید

با شماره تماس 44869503-021 در خدمتتان هستیم

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است