• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

 

راهنمای نصب برد کنترل درب بازکن های اتوماتیک فک FAAC

عملکرد درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی فک ایتالیا اغلب توسط بردهای مدل 452 کنترل می شود. برد 452 فک FAAC به صورت پیش فرض بر روی درب بازکن های مدل های 412 ، 402 و 400 قرار دارد. بنابراین اطلاع همکاران گرامی از نحوه سیم بندی و برنامه دهی این برد کنترل برای نصب صحیح این مدل جک ها الزامی است.

شرکت آریاز نیز با توجه به سیاست خود مبنی بر نصب باکیفیت سیستم ها در سراسر کشور علاوه بر کاتالوگ نصب مکانیکی، کاتالوگ سیم بندی و برنامه دهی برد کنترل فک FAAC را دسترس همکاران محترم در قرار می دهد.

 

برد 452 مرکز کنترل کامل و کم نقصی است که فناوری آنالوگ دارد و به خوبی و آسانی برنامه می گیرد؛ سادگی برنامه دهی به برد کنترل 452 فک آن را به طور محسوسی ار برد کنترل برندهایی مانند پروتکو Proteco یا وی تو V2 متمایز می سازد.

از لحاظ ورودی ها و خروجی های تعبیه شده برد 452 فک کامل است و کمبودی از نظر قابلیت نصب قفل برقی، سیستم های کنترل دسترسی و یا روشن نمودن پارکینگ یا محوطه با باز شدن درب و همچنین قابلیت باز شدن درب توسط آیفون ندارد.

مدار برد رسیور ریموت ها به صورت یک کیت کوچک مجزا به صورت پین کشویی روی برد کنترل نصب می شود و در صورت نیاز به تغییر برد رسیور به سادگی این امر محقق می شود.

این برد مختص جک هایی با موتور 220 ولت می باشد و قابلیت دو سرعته بودن را دارد اما همین برد با تنظیماتی به صورت تک سرعته نیز قابل استفاده است هرچند که قابلیت دو سرعته بودن بسیار مطلوب است ولیکن در مواردی نیاز به استفاده از حالت تک سرعته ضروری است.

نکته دیگری که در خصوص برد های مارک فک FAAC ایتالیا شایان توجه می باشد این است که ادوات و اجزاء الکترونیکی برند فک همگی در کشور ایرلند تولید می شود. شرکت فک ایتالیا به تبعیت از بسیاری شرکت های بزرگ دیگر برای اینکه امور فنی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام پذیرد و در نتیجه کیفیت بالاتر رفته و در عین حال قیمت تمام شده نیز پایین تر خواهد بود.

لازم به ذکر است در قیاس با شرکت های دیگر تولید کننده سیستم های درب اتوماتیک شرکت فک FAAC پویاتر و به شکل مهندسی طراحی های خود را پیش می برد و بنابر این همگام با آخرین یافته های الکترونیکی طراحی ها بهینه تر می شوند تا در نتیجه آسایش بیشتری برای نصب کننده های سیستم و همچنین کاربران محترم ایجاد شود.

از طریق لینک زیر می توانید کاتالوگ راهنمای فارسی نصب برد کنترل 452 را به صورت رایگان دانلود نمایید.

دانلود راهنمای نصب فارسی برد کنترل فک FAAC

از طریق لینک زیر می توانید به کاتالوگ راهنمای فارسی نصب جک 412 فک دسترسی یابید

راهنمای فارسی نصب جک فک FAAC 412

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است