• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

 

راهنمای نصب جک فک 412 FAAC 412 به زبان فارسی

همانطور که قبلاً وعده داده بودیم در جهت دسترسی سریع و بدون واسطه همکاران ارجمند در سراسر کشور به روش نصب سیستم های درب بازکن اتوماتیک راهنمای نصب و راه اندازی سیستم های درب ریموت کنترل به زبان فارسی به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده ایم.

لازم به ذکر است نصب یک سیستم درب بازکن اتوماتیک از چند مرحله مختلف تشکیل می شود که رعایت تمامی اصول فنی و همچنین ظرافت های خاص نصب نیز کمک  می کند تا درب بازکن اتوماتیک به خوبی و با طول عمر بیشتر کار کند و کاربران نیز رضایت داشته باشند.

 

موارد حائز اهمیت در نصب درب بازکن اتوماتیک بر روی درب های پارکینگ موجود را اکثر همکاران گرامی به خوبی می دانند که ذکر آنها در اینجا فقط به منظور یادآوری می باشد.

برق کشی تا محل نصب تابلو کنترل درب بازکن اتوماتیک بایستی به خوبی صورت پذیرد. داکت کشی با رعایت اصول فنی و زیبایی به نحوی که کمترین میزان داکت کشی صورت پذیرد و اتصالات کارا و زیبا باشد.

تخریب برای قرار گرفتن موتور جک و نصب براکت ته جک نیز اهمیت دارد. جک 412 فک به نسبت بسیاری از جک ها به تخریب بیشتری نیاز دارد. این تخریب باید به خوبی صورت پذیرد اینکار باید با ابزار مناسب انجام شود تا زیبایی محل تخریب حفظ شود و همچنین نواحی اطراف تخریب نیز سست نشده و ظایداری خود را حفظ کند.

در نظر گرفتن محل مناسب برای نصب جک و همچنین بر روی دیوار که بهترین محل در نظر گرفته شود.

به یاد داشته باشیم که نصب سر جک بر روی ورق کار اشتباهی است که متأسفانه بسیاری از همکاران این موضوع را رعایت نمی کنند لذا برای نصب بر روی درب هایی که ورق در آنها به کار رفته تمهیدات مناسبی اندیشیده شود.

ارتفاع مناسب برای نصب چشم های ایمنی فتوسل اهمیت خاصی دارد همچنین فلاشر نیز بایستی به خوبی مکان یابی شود زیرا این وسیله نیز نقش هشدار دهنده و کارایی در سیستم درب ریموتی دارد.

موارد فوق مقدمات نصب هستند و اصل فرآیند نصب جک فک 412 در فایل PDF جداگانه و به صورت مشروح ذکر گردیده است. این متن به عنوان آموزش رایگان نصب جک درب اتوماتیک مارک فک FAAC ایتالیا مدل 412 می تواند در نظر گرفته شود. برای دانلود فایل مربوط بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود رایگان راهنمای نصب جک فک 412

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است