• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

 

راهنمای نصب برد کنترل درب بازکن های اتوماتیک فک FAAC

عملکرد درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی فک ایتالیا اغلب توسط بردهای مدل 452 کنترل می شود. برد 452 فک FAAC به صورت پیش فرض بر روی درب بازکن های مدل های 412 ، 402 و 400 قرار دارد. بنابراین اطلاع همکاران گرامی از نحوه سیم بندی و برنامه دهی این برد کنترل برای نصب صحیح این مدل جک ها الزامی است.

شرکت آریاز نیز با توجه به سیاست خود مبنی بر نصب باکیفیت سیستم ها در سراسر کشور علاوه بر کاتالوگ نصب مکانیکی، کاتالوگ سیم بندی و برنامه دهی برد کنترل فک FAAC را دسترس همکاران محترم در قرار می دهد.

ادامه مطلب...

 

راهنمای نصب جک فک 412 FAAC 412 به زبان فارسی

همانطور که قبلاً وعده داده بودیم در جهت دسترسی سریع و بدون واسطه همکاران ارجمند در سراسر کشور به روش نصب سیستم های درب بازکن اتوماتیک راهنمای نصب و راه اندازی سیستم های درب ریموت کنترل به زبان فارسی به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده ایم.

لازم به ذکر است نصب یک سیستم درب بازکن اتوماتیک از چند مرحله مختلف تشکیل می شود که رعایت تمامی اصول فنی و همچنین ظرافت های خاص نصب نیز کمک  می کند تا درب بازکن اتوماتیک به خوبی و با طول عمر بیشتر کار کند و کاربران نیز رضایت داشته باشند.

ادامه مطلب...

در مکان های پر تردد، پارکینگ های کارخانجات، فرودگاه ها، ورزشگاه ها، پایانه ها و به طور کلی محل هایی تردد خودروها زیاد بوده و نیازمند کنترل می باشد راهبند ها بهترین گزینه برای انتخاب هستند.
راهبند ها ورودی های با عرض 2 تا 6 متر را می توانند مسدود کنند و فقط برای افراد دارای ریموت کنترل هستند و یا به تشخیص اپراتور یا نگهبان مسیر باز خواهد شد.

ادامه مطلب...

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است