• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

 

دانلود رایگان کاتالوگ نصب جک درب

در راستای حمایت فنی و تخصصی از همکاران گرامی شرکت در سراسر کشور و همچنین کیفیت بخشی به نصب محصولات مختلف درب اتوماتیک و در نتیجه بهبود خدمات به مشتریان گرامی شرکت آریاز در اقدامی نو کاتالوگ نصب و راه اندازی محصولات جک های درب اتوماتیک را به صورت رایگان برای دانلود بر روی سایت رسمی و اصلی شرکت به زودی قرار خواهد داد.

 

شرکت آریاز به عنوان یکی از شرکت های بزرگ ارائه دهنده محصولات درب بازکن اتوماتیک پارکینگی از ابتدای آغاز فعالیت هدف اصلی خود را ارائه با کیفیت ترین کالای موجود در بازارهای جهانی با قیمتی مقرون به صرفه و همچنین بالاترین کیفیت نصب در سراسر کشور قرار داد. از همین روی شرکت آریاز به عنوان عاملیت فروش محصولات فک FAAC ایتالیا برگزیده شد تا علاوه بر نصب تخصصی انواع محصولات فک ایتالیا در سراسر کشور اقدام به فروش به همکار نیز نماید.

رزومه بسیار قوی شرکت که هم اکنون در بخش مشتریان می توانید اطلاعات سال اخیر آن را مشاهده نمایید گواه توان تخصصی شرکت در امر فروش و نصب محصولات فک در سراسر کشور پهناور ایران است.

به دلیل بعد مسافت و گستردگی کشورمان انتخاب نمایندگان فعال در اقصی نقاط کشور نیز در دستور کار قرار دارد که این امر خود پروسه ای دقیق می باشد زیرا معتقدیم کیفیت نصب و اجرای پروژه در دورترین نقاط کشور نیز بایستی دقیقاً مطابق با شهر تهران باشد. در همین راستا آموزش های دوره ای در دستور کار شرکت قرار دارد.

یکی دیگر از راه های سریع و رایگان همکاران نصب در کشور دریافت کاتالوگ راهنمای نصب جک درب پارکینگ به صورت آنلاین می باشد که پس از تدوین و ترجمه فارسی روان کاتالوگ های نصب جک درب های ریموتی هم اکنون آماده ارائه به همکاران گرامی و به صورت رایگان می باشد.

و این مژده را به همکاران گرامی می دهیم که به زودی می توانند با مراجعه به سایت شرکت آریاز راهنمای نصب درب اتوماتیک ریموت پارکینگ را دریافن کرده و از آن استفاده نمایند.

شایان ذکر است این اتفاق به صورت مرحله به مرحله پیش خواهد رفت و در این راستا به دریافت نظرات فنی و تخصصی همکاران نیز نیازمندیم و تقاضا داریم ما و سایر همکاران خود را نیز در تجارب خود سهیم دانسته و به ارتقاء کیفیت ارائه خدمات به هم میهنان عزیز شریک و سهیم باشند.

افتخار ما ارائه خدمات به یکایک هم میهنان عزیز و گرانقدر می باشد.

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است