• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

 

راهبند شرکت جوان سیر ایثار

شرکت جوان سیر ایثار با سفارش خرید و نصب یک دستگاه راهبند الکتروهیدرولیک مارک فک FAAC ایتالیا مدل 615 مناسب برای عرض ورودی تا 5 متر به جمع مشتریان شرکت آریاز پیوست.

شرکت حمل و نقل بین المللی مسافربری جوان سیر ایثار یکی از شرکت های بزرگ و معتبر حمل و نقل مسافر در کشور می باشد. این شرکت برای پارکینگ اتوبوس های خود واقع در جاده قدیم کرج ( بزرگ راه فتح ) نیاز به یک دستگاه به راهبند داشتند، پس از تماس مسئولان این شرکت با متخصصان فروش شرکت آریاز و مشاوره تخصصی کارشناسان شرکت، کارفرمای محترم تصمیم به خرید یک دستگاه راهبند الکتروهیدرولیک مارک فک FAAC ایتالیا مدل 615 گرفت.

 

هر چند مسئولان محترم این شرکت جهت اطمینان خاطر از کیفیت این مدل و همچنین خدمات مربوط به آن به انتخاب خود به تعدادی از پروژه های اجرا شده توسط شرکت آریاز سر زدند و پس از بررسی خدمات و کیفیت محصولات ارائه شده توسط شرکت آریاز با کمال اطمینان یک دستگاه راهبند مدل 615 مارک فک FAAC ایتالیا را سفارش داده و مراحل خرید را تکمیل نمودند.

پس از بازدید متخصص شرکت آریاز از محل نصب و اقدامات اولیه قرار روز نصب مقرر گردید.

به روال عادی شرکت آریاز دقیقاً در روز مقرر تکنسین نصب جهت نصب راهبند به محل اجرای پروژه اعزام گردید و سیستم طی مدت زمان چهار ساعت به صورت کامل نصب و راه اندازی گردید که مورد رضایت کامل مسئولان کارفرما قرار گرفت.

هم اکنون راهبند فک مدل 615 با کمال قدرت، کیفیت و زیبایی و نهایت کارایی در حال ارائه خدمات به کاربران گرامی می باشد.

 

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است