• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

 

درب های اتوماتیک پارکینگی عمود گرد  Automatic Vertical Pivot Lift Gates

یکی از انتخاب های بسیار محبوب و رایج برای ورودی های ماشین رو در مکان های تجاری یا املاک مسکونی، درب های اتوماتیک VPL  می باشند. نحوه عملکرد این درب ها بدین صورت است که درب حول محور خود جهت حرکت به سمت بالا دوران می کند و بدنه درب به اندازه 90 درجه چرخیده و در راستای عمودی می ایستد، در نتیجه فضای به نسبت کمتری برای نصب و عملکرد نیاز دارند.

به  دلیل  مزیت صرفه جویی در فضای عملکردی، این درب ها برای تأسیساتی که نصب درب های اسلایدی یا کانتیلور به خاطر محدودیت فضای کنار (پهلوی) محل قرار گرفتن درب امکان پذیر نیست، بسیار ایده آل هستند.

 

درب های VPL ساختار  بسیار زیبایی دارند و نحوه عملکرد آنها زیبایی خاصی به  چشم انداز ورودی ساختمان ها می بخشند و به همین دلیل برای مناطق مسکونی، ویلایی و تأسیسات تجارتی که زیبایی ساختمان اهمیت دارد  نیز به کار می روند. این درب ها در عملیات باز و بسته شدن سریع عمل می کنند و معمولاً بین 7 تا 12 ثانیه باز و بسته می شوند که ازتأخیر در تردد (عبور و مرور) جلوگیری کنند.

درب های اتوماتیک پارکینگی عمود گرد مانند درب های SWING به صورت تک لنگه و یا دو لنگه  نصب می شوند و می توانند درب هایی در ابعاد بزرگ را شامل شوند. درب های اتوماتیک VPL می توانند به سیستم کنترل ورودی های مختلف مانند کی پدهای  دیجیتال، کنترل رادیویی (ریموت)، کارت خوان ها و هم چنین به سیستم های مختلف امنیتی مانند حسگر های لوپ، لبه های امنیتی فتوسل ها و نیز باتری برای مواقع قطع برق وصل شوند.

درب های اتوماتیک VPL  که سیستم های امنیتی مجهز می باشند در صورت شناسایی وجود مانع متوقف شده و یا جهت حرکتشان معکوس می گردد. علاوه بر آن می توانند با تجهیزات کنترل ورودی اورژانسی که توسط پلیس و آتش نشانی استفاده می شود، مجهز گردند.

یکی ازمزایای  درب های اتوماتیک VPL این است که به دلیل اینکه برای باز و بسته شدن به سمت بالا دوران می کند، برای مناطقی که شرایط آب و هوایی طوری است که انباشتگی یخ و برف امکان عملکرد درب های اسلایدی را غیر ممکن می سازد، بسیار مناسب می باشند و به همین دلیل ساختار درب های VPL ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی ساخته می شوند تا برای نصب در تمامی شرایط آب و هوایی و دمایی به خصوص شرایط بد و سرما و برف شدید مناسب باشند.

از ویژگی های بسیارمهم  دیگر درب های اتوماتیک  VPL این است که آنها برای هر نوع از زمین های عملیاتی شامل زمین های کوهستانی و مسیرهای ماشین روی ناهموار بسیار سازگار و مناسب می باشند.

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است