• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

 

درب اتوماتیک و راهبند هیدرولیک و سیستم های هیدرولیکی

بر اساس قانون پاسکال فشار وارده بر هر نقطه از یک مایع محبوس به طور مساوی در تمام جهات منتقل شده و با نیروی مساوی بر روی سطوح مساوی اثر می کند. سیستم های هیدرولیکی در حقیقت بر پایه این قانون ساخته شده اند. در ابتدا سیستم های هیدرولیکی آبی اختراع شدند و سپس سیستم های هیدرولیکی روغنی در صنعت به طور وسیعی مورد استفاده قرار گرفت. به طور کلی فنی که انتقال و تبدیل نیرو را توسط مایعات انجام دهد، هیدرولیک نامیده می شود.

ادامه مطلب...

 

درب های اتوماتیک پارکینگی عمود گرد  Automatic Vertical Pivot Lift Gates

یکی از انتخاب های بسیار محبوب و رایج برای ورودی های ماشین رو در مکان های تجاری یا املاک مسکونی، درب های اتوماتیک VPL  می باشند. نحوه عملکرد این درب ها بدین صورت است که درب حول محور خود جهت حرکت به سمت بالا دوران می کند و بدنه درب به اندازه 90 درجه چرخیده و در راستای عمودی می ایستد، در نتیجه فضای به نسبت کمتری برای نصب و عملکرد نیاز دارند.

به  دلیل  مزیت صرفه جویی در فضای عملکردی، این درب ها برای تأسیساتی که نصب درب های اسلایدی یا کانتیلور به خاطر محدودیت فضای کنار (پهلوی) محل قرار گرفتن درب امکان پذیر نیست، بسیار ایده آل هستند.

ادامه مطلب...

 

درب اتوماتیک و قفل الکترومغناطیسی

یک قفل الکتریکی مناسب گزینه بسیار مهمی برای درب های اتوماتیک و به ویژه درب های اتوماتیک ماشین رو می باشد. اگرچه که بیشتر درب بازکن ها دارای اکان قفل داخلی هستند، میزان نیرویی که باید به کار رود تا یک دربی که عرض هر لنگه آن بیشتر از 2 متر است را به صورت قفل نگاه دارد بیشتر از میزانی است که موتور می تواند ایجاد کند و در نتیجه در این موارد یک قفل الکتریکی برای درب ضروری است.

ادامه مطلب...

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است