• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

دوربین مدار بسته مخفی و کوچک

استفاده از تجهیزات امنیتی و نظارتی اهمیت چشمگیری پیدا کرده است. در راستای برآورده سازی این نیاز تکنولوژی سیستم های امنیتی به طور پیوسته در حال پیشرفت و توسعه می باشد. در نتیجه این امکان برای افراد فراهم می گردد که به راحتی بتوانند به فراخور نوع نیاز و شرایط با استفاده از بهترین تجهیزات موجود از خانه و دارایی خود محافظت مطمئن و مسلم به عمل آورند.

 

از شاخص ترین این تجهیزات دوربین های مدار بسته می باشند که انواع مختلفی از آنها برای احتیاجات و شرایط متفاوت موجود است.

هنگامی که نیاز است فرآیند نظارت تصویری به گونه ای صورت پذیرد که از دید افراد پنهان بماند، دوربین مدار بسته کوچک و مخفیویک انتخای ایده آل می باشند زیرا می توانند به سادگی در داخل اشیاء منزل یا محل کارتان پنهان گردند. به این ترتیب اگر شما می خواهید از کودک خود وقتی او را در منزل تنها می گذارید یا به همراه پرستارش در خانه رها می کنید از امنیت فرزند خود اطمینان حاصل کنید و یا اگر می خواهید در محل کار خود امنیت را برای کارمندان خود برقرار سازید و یا در صورتی که کارمندی از صندوق دزدی می کند و می خواهید از صحت آن با خبر شوید می توانید از دوربین مدار بسته مخفی و کوچک استفاده کنید. دوربین مدار بسته کوچک و مخفی کاربردهای مختلفی دارند به عنوان مثال از آنها می توان در تهیه فیلم های مستند نیز استفاده کرد.

دوربین مدار بسته کوچک و مخفی می توانند مجهز به ضبط کننده دیجیتال صدا و تصویر، سیستم دیجیتال و یا آنالوگ، DVR، ردیاب GPS ، دید در شب ( مادون قرمز ) ، بی سیم ( وایرلس ) و یا کارت حافطه SD Card باشند.

ساختار دوربین مدار بسته کوچک و مخفی به صورت فشرده و کوچک ساخته شده است.

دوربین مدار بسته مخفی و کوچک آرامش خیال را برای شما در حفاظت از خانه و یا محل کارتان به ارمغان می آورد و مزیت اصلی این دوربین ها این است که به صورت پنهان عمل می کنند و در حقیقت افراد از وجود آنها آگاه نیستند و به این طریق در جهت برآورده سازی اهداف امنیتی شما فعالیت می کنند

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است