• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

درب بازکن اتوماتیک پارکینگ تیتان

درب بازکن اتوماتیک پارکینگ یکی از ابتدایی ترین اتوماسیون های خانه های امروزی است. اولین باری که درب پارکینگ یا گاراژ توسط یک سیستم بدون دخالت انسان باز شد مربوط به حدود 50 سال پیش در ایتالیا بوده است و این صنعت به طور جدی از این کشور به جهان صادر گردید.

از این رو ایتالیا به عنوان سر منشأ و هسته اولیه شکل گیری درب بازکن های اتوماتیک هم اکنون نیز صاحب نام و در مواردی صاحب برندهای مطرح می باشد.

اما باید پذیرفت که همیشه اولین ها بهترین نیستند و نمی توان به صرف اینکه یک محصول در کشوری که اولین بار این تکنولوژی در آن خلق شده، تولید شده است پس محصول با کیفیت بالا می باشد.

در زمان حاضر به دلیل تبلیغات گوناگون و اغواگر شناخت صحیح از ناصحیح و انتخاب محصولی ارزنده بسیار دشوار شده و از سوی دیگر سایه افکندن برندها که گاهی به ناصواب در جایگاهی بالاتر از حد کیفی و واقعی خود قرار گرفته اند بر ضعف ها و بزرگ کردن مزیت های عادی خود انتخاب محصول ارزنده را دشوار نموده است.

در حال حاضر صنعت گران با انگیزه و توانمند داخلی نیز با بهره گیری از تجارب سایر کشورها و همچنین تجارب گذشته محصولات با کیفیت درب بازکن اتوماتیک پارکینگ خوبی عرضه نموده اند.

در کنار این موارد برخی از تولیدکنندگان ایتالیایی هم به جای تمرکز بر روی تبلیغات و برندسازی های پرهزینه تمامی انرژی و تفکر خود را به ساخت محصول با کیفیت با مکانیزم مورد قبول و کارا نموده اند. این تولید کنندگان در حال حاضر بخشی از نیاز بازار ایران به درب بازکن های اتوماتیک پارکینگ را تأمین می نمایند.

یکی از این محصولات درب بازکن اتوماتیک تیتان می باشد. درب بازکن اتوماتیک تیتان به صورت حک شده روی بدنه بازوی جک پارکینگ کلمه تولید شده در ایتالیا را دارد و در خاک کشور ایتالیا تولید می شود اما به دلیل اینکه هزینه های سربار غیر ضرور برای مصرف کننده ایجاد نمی نماید با قیمتی مناسب و در خور در بازار کشور عرضه می گردد.

طی سالیانی که محصول تیتان در کشور عرضه شده کارایی و عملکرد مناسبی از خود نشان داده و رضایت عرضه کنندگان و مصرف کنندگان را جلب نموده است.

 

و اکنون این محصول ارزنده به سادگی در اختیار شما مصرف کننده ارجمند می باشد تا در کنار یک محصول ارزنده با نصبی حرفه ای تجربه یک خرید عالی را برای خود ثبت نمایید.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است