• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

ریموت کنترل درب اتوماتیک بتا

ریموت کنترل ها قطعات کوچک الکترونیک هستند که به وسیله آنها می توان سیستم های الکترونیکی را از راه دور کنترل نمود.

ریموت کنترل تلویزیون، کولر، سیستم روشنایی و ریموت کنترل درب پارکینگ و دزدگیر همگی کاربری این وسایل را آسان می کنند، چون کنترل این سیستم ها را از هر نقطه ای برای کاربر میسر کرده و آسایش مشتری را فراهم می نمایند.

در میان وسایل الکترونیکی فرمان پذیر از انسان، یکی از محصولاتی که آرامش خاطر فراوان تری را به ارمغان آورده و علاوه بر آسایش حس امنیت مضاعفی را نیز ایجاد می نماید درب بازکن های اتوماتیک پارکینگ هستند.

بارها مشاهده شده ترک کردن خودرو روشن و یا حتی خاموش جهت باز یا بستن درب پارکینگ امنیت خودرو یا مالک آن را با مخاطره مواجه کرده و گزارش سرقت از این قبیل بسیار گزارش شده است. اما با استفاده از سیستم درب بازکن اتوماتیک که توسط یک ریموت کنترل از راه دور بتوان با فشردن یک دکمه کوچک درب را باز نمود کار را بسیار ساده و بهینه نموده و با استقبال گسترده از جانب مردم مواجه شده است.

درب بازکن های اتومانیک پارکینگ به فرمان کاربر که توسط یک ریموت کنترل با تکنولوژی رادیویی کار می کند عمل می کنند و درب پارکینگ را باز کرده و پس از عبور خودرو به صورت اتوماتیک ( و یا با فرمان شخص کاربر ) درب را می بندد و طی این فرآیند ریموت نقش اساسی در رابطه میان کاربر و مرکز کنترل درب بازکن اتوماتیک دارد.

عملکرد صحیح ریموت به صورت مستقیم مرتبط با حس کیفیت درب اتوماتیک می باشد و بنابراین چنانچه بهترین سیستم درب بازکن اتوماتیک خریداری شود ولیکن رابط کاربری مناسب که همان ریموت کنترل می باشد از نوع مناسبی انتخاب نگردد کلیت سیستم زیر سئوال می رود.

در این مجال به معرفی یکی از بهترین و آزموده ترین انواع ریموت کنترل درب پارکینگ می پردازیم.

برند مطرح در این زمینه برند بتا می باشد که طی سالیان طولانی انواع ریموت کنترل ها که کاربری اصلی آنها کنترل درب بازکن های اتوماتیک می باشد عرضه نموده و در این عرصه از پیشروها می باشد.

در ظاهر بسیاری از ریموت ها شبیه به هم هستند اما در پس قاب یکسان این ریموت ها انواع مواد و قطعات با کیفیت های پایین و بالا به سر می برند. کیفیت دکمه ها و فرم دکمه که بخش مکانیکی و مرتبط با نحوه استفاده کاربر می باشد یکی از جنجالی ترین بخش های ریموت می باشد که شرکت بتا با علم به این موضوع از بهترین دکمه ها و شاسی ها که در برابر نفوذ گرد و غبار و مایعات حداکثر نفوذناپذیری را دارا هستند استفاده نموده و این نقطه برتری این محصول است.

در حال حاضر محصولات این رده بتا شامل ریموت مدل 2006 ، 2007 ، 2009 ، 2013 ، 207 و به تازگی مدل 2014 می باشد که همگی علاوه بر ویژگی های فنی مناسب از نظر ظاهری نیز بهبود یافته و موفق هستند.

در مطالب بعدی به معرفی و تشریح محصولات هم ردیف دیگر نیز خواهیم پرداخت.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است