• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

درب های اتوماتیک شیشه ای برای سازگاری بیشتر با ایده های خلاقانه معماری می توانند به صورت منحنی و یا نیم گرد ساخته شوند.

درب های اتوماتیک شیشه ای منحنی به صورت بخشی از محیط یک دایره هستند به این معنا که یک بخش از یک دایره با یک شعاع معین را در نظر گرفته و بر مبنای آن می توان ساختار کلی درب اتوماتیک را تولید نمود.

برای تولید درب اتوماتیک منحنی یا به اصطلاح انگلیسی آن درب های اتوماتیک کرو نیاز به دانستن شعاع مورد نظر، عرض و ارتفاع مورد نظر می باشد.

فرآیند ساخت درب های اتوماتیک منحنی پیچیده تر از ساخت درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ، درب های اتوماتیک تلسکوپی و یا درب اتوماتیک زاویه دار می باشد. تولید درب اتوماتیک منحنی با نورد شیشه، فریم ها و ریل و کاور سیستم شروع می شود که این فرآیند خوشبختانه در داخل کشور صورت می پذیرد.

مزیت تولید درب های اتوماتیک منحنی در داخل کشور هزینه های به صرفه تر و عدم آسیب پذیری شیشه و قطعات طی فرآیند حمل از کشور دیگر به داخل می باشد و از این رهگذر هزینه های حمل و گمرکی و سایر موارد بسیار کاهش می یابد.

از نظر کیفیت نیز به جرأت می توان گفت به دلیل خبرگی کارخانه های تولید شیشه خم و سکوریت داخلی و همچنین در دسترس بودن مواد معدنی سیلیس در کشور که مبنای تولید شیشه می باشد سطح کیفی محصولات بالاترین سطح رقابت پذیری را داراست.

نکته زیبایی بخش درب های اتوماتیک منحنی یا نیم گرد حرکت لت های متحرک بر روی خط محیط درب می باشد.

لت های متحرک با مکانیزم خاص که مسیری منحنی را طی کرده و باز و بسته می گردند. این حالت حس خوشایندی را در مرحله اول تماس مخاطبین با محل مراجعه را ایجاد می کند و در دنیایی که بایستی از هر فرصت برای بازاریابی مناسب و جذب مخاطب استفاده نمود، چه بهتر است از اولین مرحله که همان ورود مراجعه کنندگان به محل کسب و کار و یا مکان های عمومی می باشد حس خوشایند را برای مخاطب ایجاد نماییم.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است