• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

درب اتوماتیک مثلثی یا زاویه دار

درب های اتوماتیک مثلثی یا زاویه دار پاسخی هنرمندانه به نیاز معماران و یا مصارف خاص می باشند.

برای تصور بهتر شکل درب های اتوماتیک زاویه دار کافی است از دید بالا به درب ها نگاه کنیم، خواهیم دید که در درب های اتوماتیک معمول اسلاید یا تلسکوپی لت های متحرک در یک راستا ولی در جهت های مخاف هم حرکت می کنند. ولی در درب های اتوماتیک زاویه دار راستای حرکت لت های متحرک در یک راستا نیستند بلکه به فراخور نیاز با زاویه دلخواه به نسبت یکدیگر حرکت می کنند.

این قابلیت به طراحان معماری و مشتریان این امکان را می دهد که بتوانند در زاویه های مختلف این راهکار اتوماسیون را به کار ببرند.

به عنوان مثال برای ایجاد حس خاص در محل ورود به جای اینکه درب را در محل بر مسطح ورودی تعبیه نماییم می توانیم درب را در کنج و محل تقاطع دو ضلع محل ورودی نصب نموده جلوه نویی را به مراجعه کنندگان تقدیم کنیم.

قابلیت خوب سیستم درب اتوماتیک مثلثی یا زاویه دار این است که از هر یک از اضلاع به درب نزدیک شویم درب باز می شود و در نهایت عرض مفید بزرگ و مناسبی را جهت عبور و مرور ایجاد می نماید.

ساختار یراق آلات و تسمه بندی و موتور درب های اتوماتیک مثلثی تفاوت چندانی با درب های اتوماتیک اسلاید ندارد بنابراین نگرانی خاطر از بابت استهاک بالای قطعات و یا خاص بودن یراق آلات ایجاد نمی کند.

 

نکته مهم در درب های اتوماتیک مثلثی نوع فریم و شکل اتصال و برخورد فریم ها در زمان بسته بودن درب است. به این معنا که چون لاستیک های فریم درب اتوماتیک به صورت مستقیم روی هم قرار نمی گیرند مخاطراتی از بابت ایجاد درز در میان لت های متحرک در زمان بسته بودن درب پیش نیاید که این موضوع با بهره برداری از تخصص تکنسین های خبره در شرکتی مجرب به طور کامل حل شده و زیبایی و کارایی درب اتوماتیک تضمین می گردد.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است