• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی راهکاری برای عرض های کم و یا معابری که عرض های بزرگتری برای تردد را می طلبند.

درب های اتوماتیک اسلاید به دلیل اینکه به میزان عرض بازشو در جوار محل عبور به فضای حرکت لت متحرک نیاز دارند به طور معمول در مکان هایی که دارای عرض محدود هستند کارایی لازم را ندارند بنابراین راهکارهای دیگری که طراحان سیستم های درب اتوماتیک فراهم نموده اند سیستم درب اتوماتیک تلسکوپی می باشد.

در راهکارهای درب اتوماتیک تلسکوپی دو سوم از مسیر که درب در آن قرار گرفته بازشو مفید خواهد بود، بنابراین به عنوان مثال در یک محل با عرض 3 متر چنانچه از سیستم درب اتوماتیک اسلاید استفاده شود یک و نیم متر از عرض قابل تردد خواهد بود ولی در صورت استفاده از سیستم درب اتوماتیک تلسکوپی عرض قابل عبور به 2 متر خواهد رسید.

نکته دیگر در این نوع راهکار کیفیت بخش های تنظیم کننده حرکت کندرو و تندرو می باشد و اتصالات مرتبط به این اقلام که خود در عملکرد صحیح بدون تنش و طولانی مدت سیستم نقش اساسی و تعیین کننده ای دارند.

از سوی دیگر قدرت موتور برای حرکت دادن همزمان دو یا چهار لت متحرک نقش عمده ای در کیفیت و کارایی عملکرد درب اتوماتیک تلسکوپی دارد.

باید خاطر نشان کرد که پیروی از اصول استاندارد مواد و کیفیت ساخت قطعات در کنار تعهد عمیق اخلاقی عرضه کننده محصولات درب اتوماتیک عامل اصلی کیفیت بالای یک محصول است.

 

نمود عینی و ملموس کیفیت در طول عمر قطعات، عملکرد مطلوب، قابلیت بالا و بی صدا بودن محصول درب اتوماتیک است و کالایی که چنین ویژگی هایی را دارا باشد می تواند در محدوده محصولات عرضه شده شرکت آریاز قرار گیرد.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است