• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

آسایش بیشتر با درب های اتوماتیک پیشرفته تر

در مطالب گذشته نکات فراوانی در مورد ضرورت نصب درب های اتوماتیک برای احترام بیشتر به مراجعه کنندگان، زیبایی و شکوه بیشتر در حین ورود، بهداشت بیشتر و همچنین خروج آسان تر مشتری های فروشگاه ها با دستان پر! ذکر کردیم.

اما در این مطلب از زاویه دیگر که کاربران درب اتوماتیک می باشد به سازه درب اتوماتیک می نگریم.

استفاده امن تر و آسان تر از یک محصول درب اتوماتیک وابسته به کاربرد تکنولوژی های جدیدتر در درب اتوماتیک می باشد.

شرکت آریاز یکی از پیشروان استفاده از تکنولوژی های نو و آزموده در سیستم های ارائه شده خود می باشد. و برای این منظور در دو زمینه امینت بالاتر و راحتی استفاده دو تکنولوژی را خدمت گرفته است.

اول امنیت بالاتر که این مهم با استفاده از موتور دانکر آلمان به دست می آید. هر چند این موتور از نظر قدرت هم می تواند شاخص مهمی باشد اما در مطلب دیگری به آن می پردازیم و در این جا به موضوع قفل شدن داخلی موتور در شرایط قفل درب اشاره خواهیم نمود. زمانی که کاربر دستور قفل را می دهد موتور دستگاه با قفل شدن داخلی مانع از هر فشاری جهت بازگشایی لت ها می شود.

نکته جالب توجه اینکه با یک فشار ثابت ممکن است 3 تا 4 سانتی متر بین درب ها باز شود اما موتور با تشخیص میزان فشار، با قدرت بیشتر درب را می بندد و مطابق با میزان فشار توان بیشتری به کار می برد که امنیت کامل برقرار شود.

از نظر کاربری آسان تر هم می توان به نکته ای اساسی اشاره کرد. در اغلب سیستم های درب اتوماتیک کلید تعیین وضعیت در محلی روی کاور و در کنار اپراتور درب اتوماتیک نصب می شود که همین موضوع باعث می شود تا تغییر حالت دستگاه مستلزم دسترسی به ارتفاع حداقل 2.2 متر باشد و در ارتفاع های بالاتر که مشکل دو چندان می شود اما این مشکل را با سیستم ذیموت کنترل از راه ئور با 5 حالت اصلی و دو حالت ترکیبی که توسط ریموت، کنترل می شود حل نموده ایم.

طی مطالب آتی به تشریح بیشتر موضوعات درب های اتوماتیک خواهیم پرداخت.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است