• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

در این مطلب و مطالب آینده که در ادامه به مرور بر روی سایت قرار خواهیم داد به بررسی درب های اتوماتیک به صورت کلی، ویژگی ها و وجوه تمایز و همینطور مزایای   اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای فک FAAC نسبت به سایر  اپراتور های موجود در بازار خواهیم پرداخت، در این مطلب به صورت کلی مقوله ی درب های اتوماتیک می پردازیم.

درب های اتوماتیک به دلایل مختلف از جمله اینکه می توانند نقش مهم در کاهش مصرف انرژی داشته باشند یا اینکه ورود محترمانه و خوشایند تری را برای مراجعه کنندگان به ارمغان می آورند مورد استقبال در سراسر جهان قرار گرفته اند و به طور مثال برای یک فروشگاه درب اتوماتیک نقشی فراتر از یک درب دارد. وقتی که مشتریان بدون اینکه نیاز به باز کردن دستی درب داشته باشند وارد فروشگاه می شوند امکان انتقال بیماری ها به علت دست زدن افراد مختلف به درب کاسته می شود و همینطور زمان خروج خریداران با دستان پرتری می توانند خارج شوند بدون اینکه دغدغه باز کردن درب را در شرایط سخت داشته باشند. بنابراین درب اتوماتیک به یکی از الزام ها تبدیل شده و از حالت یک انتخاب لوکس در آمده است.

 

اما در کنار این الزام نکته دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد اینست که این سیستم که قصد داریم برای ما آرامش و ارزش افزوده ایجاد کند در حالت بدتر ایجاد سختی و مشکل ننمایند. بنابراین انتخاب یک سیستم متناسب بسیار حائز اهمیت است.

 

تناسب باید ما بین میزان تردد،ابعاد و سایر شرایط محیطی درب با سیستم مورد برقرار باشد.اگر دهانه ورودی عرض کوچکی را برای نصب درب محیا می کند انتخاب بهتر درب تلسکوپی است  اگر درب اسلاید استفاده شود عرض ورودی کوچکتر شده و برای ورود و خروج متقابل مشکل زا خواهد بود،این یک مثال است اما اگر انتخاب نشود به راحتی با این مشکل مواجه می شویم و حل آن نیازمند صرفه هزینه مالی و روحی و زمان بسیاری است. همینطور درباره میزان تردد هم بایستی انتخاب دقیق صورت پذیرد، فاصله ی درب از پیاده رو، شرایط ترددهای محیط داخلی و غیره نیز در انتخاب درب حائز اهمیت است. با توجه به همه نکات بالا و تجربه های مختلف شرکت آریاز در زمینه نصب انواع درب اتوماتیک در کنار هم می خواهیم بیاموزیم که چطور درب اتوماتیکی خریداری کنیم که سال ها به راحتی از آن استفاده کنیم که علاوه بر ارزش افزوده و صرفه اقتصادی لذت یک انتخاب درست و دقیق و آگاهانه را نیز با آن تجربه کنیم. در بخش های بعدی به صورت گام به گام بیشتر با این سیستم ها آشنا می شویم و راه حل ساده ای در پایان برای انتخاب خواهیم یافت.
برای کسب دانش بهتر برای انتخاب درب اتوماتیک مطالب بعدی را حتما بخوانید.

 

 

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است