• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

راهبند مجموعه کارتینگ آزادی

کارتینگ آزادی یکی از زیر مجموعه های ورزشگاه آزادی تهران با خرید و نصب یک دستگاه راهبند فک مدل 615 به جمع مشتریان شرکت آریاز پیوست.

 

کارتینگ آزادی مجموعه ای است که بخصوص در روزهای تعطیل پذیرای شمار زیادی از علاقه مندان به اتومبیل رانی با خودروهای ویژه کارتینگ می باشد به همین دلیل برای کنترل تردد ورودی و خروجی چنین مجموعه ای نیاز به یک راهبند با توان تحمل میزان تردد بالا می باشد. راه بند هایی می توانند میزان تردد بالا را فراهم آورند که از سیستم الکتروهیدرولیک برای تولید و انتقال قدرت استفاده نمایند. 

راهبند های مارک فک FAAC  ایتالیا همگی الکتروهیدرولیک هستند و به دلیل اینکه انتقال قدرت در آنها توسط روغن مخصوصی صورت می پذیرد استهلاک سیستم بسیار پایین می باشد. مسئله دیگری که مورد سوال کارفرمای محترم قرار گرفته بود. موضوع یخ زدگی روغن و اختلال در عملکرد راهبند در فصول سرد سال و سرما بود. که  این موضوع نیز با مراجعه به کاتالوگ های اصلی شرکت فک که در آن کمترین دمای عملکرد سیستم راهبند 20 درجه سانتی گراد زیر صفر بیان گردیده و همچنین تجارب گذشته شرکت آریاز در نصب راهبند های فک در اقلیم های مختلف کشور و همینطور نصب  راهبند های این کمپانی در کشور های گوناگون سردسیر مانند روسیه، این نگرانی کارفرما نیز برطرف گردید.

پس از طی مراحل تصمیم گیری از سوی کارفرمای محترم پلیت فونداسیون در اختیار کارفرما قرار گرفت تا در محل مناسب نصب شود پس از نصب فونداسیون و به حد استحکام مطلوب رسیدن آن سیستم راه بند به محل نصب و راه اندازی گردید و پس از انجام آزمایش های سلامت و آموزش کاربران تحویل کارفرما گردید. 

درحال حاضر مراجعه کنندگان به مجموعه کارتینگ آزادی شاهد عملکرد روان و با کیفیت راهبند فک FAAC ایتالیا مدل 615 هستند. شایان ذکر است با توجه به درخواست کارفرمای محترم طول راهبند 5 متر انتخاب شده. 

اعتماد پیاپی مجموعه های ارزشمندی مانند کارتینگ آزادی باعث افتخار شرکت آریاز مؤید وتوانمندی شرکت در ارائه خدمات به گستره وسیعی از مشتریان محترم می باشد.

کلمات کلیدی: راهبند ، راه بند ، فک ، FAAC 615

 

 

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است