• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است

قیمت رقابتی و چالش کیفيت

 

بخش اول: خلاص کن دستی

 

خلاص کن دستی یکی از اجزاء مهم در سیستم های گذر اتوماتیک می باشد؛ از سویی به این دلیل که به طور مستقیم در مکانیزم سیستم و نحوه عملکرد آن موثر است و از سوی دیگر به دلیل اینکه در مواقع قطع برق و یا شرایط اضطراری سیستم خلاص کن می تواند مسیر را بازگشایی نماید، بنابراین نمی توان از کنار کیفیت بخش خلاص کن جک ها، راهبندها و درب های اتوماتیک به آسانی عبور کرد.

ادامه مطلب...
درب اتوماتیک فک FAAC

در این مطلب و مطالب آینده که در ادامه به مرور بر روی سایت قرار خواهیم داد به بررسی درب های اتوماتیک به صورت کلی، ویژگی ها و وجوه تمایز و همینطور مزایای   اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای فک FAAC نسبت به سایر  اپراتور های موجود در بازار خواهیم پرداخت، در این مطلب به صورت کلی مقوله ی درب های اتوماتیک می پردازیم.

درب های اتوماتیک به دلایل مختلف از جمله اینکه می توانند نقش مهم در کاهش مصرف انرژی داشته باشند یا اینکه ورود محترمانه و خوشایند تری را برای مراجعه کنندگان به ارمغان می آورند مورد استقبال در سراسر جهان قرار گرفته اند و به طور مثال برای یک فروشگاه درب اتوماتیک نقشی فراتر از یک درب دارد. وقتی که مشتریان بدون اینکه نیاز به باز کردن دستی درب داشته باشند وارد فروشگاه می شوند امکان انتقال بیماری ها به علت دست زدن افراد مختلف به درب کاسته می شود و همینطور زمان خروج خریداران با دستان پرتری می توانند خارج شوند بدون اینکه دغدغه باز کردن درب را در شرایط سخت داشته باشند. بنابراین درب اتوماتیک به یکی از الزام ها تبدیل شده و از حالت یک انتخاب لوکس در آمده است.

ادامه مطلب...

مدل های درب بازکن مناسب درب های لولایی با تردد متوسط به پایین

 

سیستم اتوماسیون شناخته شده در سراسر جهان

کیفیت برتر، عمر مفید طولانی ، گارانتی و خدمات بی نظیر

قدرت فوق العاده ، طراحی مهندسی ، اجزاء مکانیکی مستحکم و قطعات الکترونیکی با کیفیت

درب بازکن اتوماتیک پارکینگ مدل 412 فک ایتالیا FAAC

ادامه مطلب...