• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

دانلود رایگان کتاب درب اتوماتیک

به اطلاع مراجعین محترم سایت شرکت آریاز، خریداران و همکاران ارجمند می رساند کتاب درب اتوماتیک با جهت گیری درب های اتوماتیک پارکینگی هم اکنون به صورت رایگان در دسترس قرار دارد و می توانید از منوی سمت راست سایت آن را دانلود نمایید.

با توجه به مشی آگاهی افزایی و خرید آگاهانه مشتریان که از جانب مدیریت شرکت آریاز همواره بر آن تأکید گردیده است، کارشناسان شرکت آریاز با تکیه بر تجربه و تخصص خود در زمینه درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی اولین ویرایش از کتاب درب اتوماتیک را تهیه و تدوین کرده و در دسترس عموم قرار داده اند.

 

شما نیز می توانید به سرعت این کتاب را از منوی سمت راست سایت دانلود نمایید، کافی است که ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و روی دکمه دریافت کلیک کنید، لینک دانلود کتاب درب اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد. البته اگر در این مسیر به مشکلی برخوردید می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته تا در اسرع وقت مشکل برطرف گردد. البته در اینجا لازم به ذکر است چنانچه لینک برای شما ارسال نشد اندکی صبر کرده و یا پوشه اسپم را نیز در ایمیل خود چک بفرمایید.

و نکات پایانی اینکه

این نسخه اولین ویرایش از این کتاب می باشد و به طور قطع کامل نبوده و خالی از اشکال نیست بنابراین از خوانندگان محترم این کتاب الکترونیک خواهشمندیم نظرات خود را با ما در میان بگذارند که سریع ترین و بهترین راه از طریق ایمیل به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید می باشد. به طور حتم این نظرات به عنوان سرمایه ای گران بها تلقی خواهد شد و مورد استفاده قرار خواهد گرفت و بازخورد آن نیز به اطلاع صاحب آن نظر خواهد رسید.

خوانندگان محترم می توانند این کتاب را به سایر دوستان خود نیز ارسال کنند و از بابت قانونی منعی برای آن وجود ندارد ولی فروش آن به هیچ عنوان مجاز نخواهد بود

همکاران گرامی می توانند کتاب درب اتوماتیک را بر روی سایت شرکت خود در اختیار مراجعین قرار دهند.

کتاب حاضر گام اول در مسیر اطلاع رسانی بوده و قطعاً در آینده گام های بعدی در جهت خلق چنین مطالب برداشته خواهد شد که هدف نهایی آن خریدی آگاهانه و دارای توجیه فنی و اقتصادی از سوی مشتریان است.

امید است این تلاش همکاران ما در شرکت آریاز مورد توجه و اقبال شما قرار گیرد و ضمن بهره برداری مناسب از آن ما را نیز از نظرات خود آگاه سازید.

برنامه اندروید آریاز

با استفاده از اپلیکیشن اندروید آریاز می توانید به روی موبایل خود آخرین محصولات و اخبار آریاز را مشاهده نمایید

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.

ایمیل (*)
Invalid email address.

موبایل (*)
ورودی نامعتبر است

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است