• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

راهبندهای رویال سرویس پالادیوم

مرکز تخصصی خودروی رویال سرویس پالادیوم با خرید دو دستگاه راهبند الکترومکانیک iDoor به جمع مشتریان شرکت آریاز پیوست.
راهبندهای مورد تأیید شرکت آریاز هریک برای کاربرد مناسب خود طراحی و ساخته شده اند و به فراخور کاربری مورد نظر می توان ارزنده ترین محصول را انتخاب نمود.
به عنوان مثال برای مکان هایی که تردد بیش از 25 بار در ساعت ندارند، پیشنهاد کارشناسان شرکت آریاز استفاده از سیستم های راهبند الکترومکانیک است. در زمینه راهبندهای الکترومکانیک هم سبد محصولات شرکت آریاز کامل است.

 

در محل های گوناگون نیازها متفاوت است و شرکت آریاز با بهره گیری از تجربه صدها مورد نصب و مشاوره این نیازها سنجیده، پالایش نموده و در محصولات خود گنجانده است.
نمونه این سنجش نیاز مشتری در محصولات راهبند الکترومکانیک شرکت آریاز با برند iDoor مشهود است. در حالی که اغلب سیستم های راهبند الکترومکانیک با قیمن های مشابه به سیستم های هیدرولیک در حال عرضه می باشد، شرکت آریاز راهبندهای الکترومکانیک خود را با قیمت واقعی عرضه می نماید ضمنن اینکه با توجه به نیاز فلاشر یا LED روی بوم این امکانات با قیمت های بسیار مناسب و واقعی با سودی منطقی عرضه می شوند.

 

برای پروژه مرکز تخصصی خدمات خودروی رویال سرویس پالادیوم با توجه به نیاز مشتری برای تردد حدود 50 خودرو در دو لاین مجزا دو دستگاه راهبند iDoor پیشنهاد گردید. اما نکته دیگر مورد اشاره کارفرما مشخص بودن بوم راهبند توسط خط نوری جهت کاهش احتمال برخورد خودروها با بوم بود.

 

این نیاز به طور کامل توسط راهبندهای سری جدید آی در با بوم دارای LED تعبیه شده به طور کامل اجابت شد. بنابراین تمامی ویژگی ها مورد قبول کارفرما قرار گرفت.
پس از طی مراحل فنی و مالی کارفرمای محترم دستور شروع اجرای پروژه را صادر نموده و در روز مقررسیستم ها با بسته بندی مناسب به محل حمل گردید.
تکنسین نصب حائز شرایط و متخصص جهت نصب و اجرا به محل اعزام گردید و پس از طی مراحل نصب، سیستم ها راه اندازی شده و هم اکنون روزمره بسیاری از همشهریان ما در حال استفاده از این راهبندها می باشند.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است