• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با خرید و نصب چهار دستگاه درب اتوماتیک به جمع مشتریان بزرگ شرکت آریاز پیوست.

محیط های آموزشی علی الخصوص دانشگاه ها با تردد بسیار بالای دانشجویان، اساتید و کارکنان مواجه هستند. به دلیل حفظ امنیت، آرامش و احترام به شأن فرهنگی این گونه محیز ها استفاده از کالای مرغوب اهمیت بالایی دارد.

قابلیت تردد نامحدود از درب های اتوماتیک یکی از ویژگی های اساسی در محصولات درب اتوماتیک آریاز می باشد که ناشی از قدرت، کیفیت و طراحی دقیق سیستم موتور و برد کنترل و هنگرها است.
موتور درب اتوماتیک ارائه شده توسط شرکت آریاز محصول کشور آلمان است که در خاک این کشور تولید شده و با گیربکس هم نام و تولیدی این شرکت همراه گشته تا بالاترین سطح بهره وری و کارایی را ایجاد نماید.
انکودر اپتیک حرفه ای و قابلیت اینترلاک Inter Lock ویژگی بزرگ این موتور است همچنین می توان نام قوی ترین موتور درب اتوماتیک شیشه ای موجود در ایران را برای این موتور برگزید.
برد کنترل هوشمند با قابلیت برنامه ریزی دقیق تمامی پارامترها و گزارش گیری خطاها و با الگوریتم قوی و بدون خلل باعث می گرددکه سیستم هیچگاه هنگ نکرده و در کارکرد مداوم، ایم و هوشمند فعال باشد.

این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب و ارزنده مسئولین تصمیم گیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد را بر آن داشت تا سیستم های پیشنهادی شرکت نصب درب اتوماتیک آریاز را برای سر در جدید ساخته شده دانشگاه جهت ورودی دانشجویان مورد قبول قرار داده و سفارش نصب را ارائه نمایند.

پس از طی مراحل اداری و امضائ قرار داد سیستم ها در زمان تعیین شده به محل نصب حمل شده و توسط تکنسین های نصب و اجرا راه اندازی گردید.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است