• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

درب اتوماتیک شرکت اورند نصب و راه اندازی شد!

شرکت اورند پیشرو فعال در زمینه ساخت قطعات سیستم سوخت رسانی خودروها با خرید 8 دستگاه سیستم درب اتوماتیک شیشه ای به جمع مشتریان بزرگ شرکت آریاز پیوست.
سیستم های درب اتوماتیک یکی از حساس ترین بخش های تجارت گذرهای اتوماتیک است. حساسیت این راه کار به دلیل حیاتی بودن مسیرهای ورود و خروج از نظر امنیت جانی و مالی و هم از نظر پرتردد بودن معابر اصلی ورود و خروج می باشد.

طبق استانداردهای جهانی بالاترین کیفیت بایستی در سیستم های گذر اتوماتیک به کار گرفته شود زیرا بسته ماندن و قفل شدن این گونه درب ها در مواقع اضطراری می تواند زیان ها و خسارات جبران ناپذیری بر جای بگذارد و این مهم در مکان های صنعتی و تولیدی اهمیت صد چندان دارد.

شرکت اورند پیشرو در فازهای توسعه ای خود اقدام به تأسیس واحدی جدید در چند فاز نموده و در حال حاضر در دو سایت در شرف بهره برداری اعلام نیاز 8 دستگاه درب اتوماتیک نمودند که پس از طی مراحل اولیه تکنسین بازدید و مشاوره به محل اجرای پروژه اعزام شده و پس از توضیحات فنی طی جلسه با کارفرما و مشاوران مربوطه سیستم های پیشنهادی شرکت آریاز مورد تأیید قرار گرفته و قرار داد امضاء و مراحل اجرایی آغاز گردید.

پس از اندازه گیری دقیق و بررسی ساختار مورد نیاز درب ها، مراحل تولید آغاز گردید. شیشه های استاندارد و فریم های مورد نظر تولید شده و با بسته بندی صد در صد حرفه ای به محل اجرا حمل گردید و در کوتاه ترین زمان ممکن توسط تکنسین های حرفه ای شرکت درب اتوماتیک نصب و راه اندازی گردید و پس از پاس کردن استانداردهای ریزبینانه کارفرما و مسئولین نظارت تحویل شد.

رعایت بالاترین سطح استانداردها ضامن طول عمر مفید و کارایی محصولات درب اتوماتیک شرکت آریاز می باشد که اعتماد مشتریان حرفه ای و تخصصی به محصولات ما گواه این نکته است.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است