• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

راهبند مدیریت املاک اداره ساختمان مخابرات ایران

این بار بخش مدیریت املاک اداره ساختمان شرکت مخابرات ایران با اعتماد به شرکت آریاز و خرید یک دستگاه راهبند پیشرفته آریاز به جمع مشتریان شرکت آریاز پیوست.

شرکت آریاز یکی از معتبرترین منابع توزیع و فروش و همچنین احرای حرفه ای سیستم های درب اتوماتیک و راهبند، قدرتمندترین سیستم خدمات راهبند را در کشور در اختیار دارد. گستردگی تکنولوژیکی و مکانیزم های متنوع عملکرد سیستم های راهبند انتخاب و بررسی ها را برای مشتریان و شرکت های عرضه کننده دشوار ساخته است. در این میان تکنولوژی های عملکرد راهبندها دو گونه اصلی شامل راهبندهای با سیستم عملکرد الکترومکانیک و سیستم عملکرد الکتروهیدرولیک در بازار موجود است که بستگی به مکانیزم های مختلف هر یک در رتبه ای از بهره وری و کارایی قرار دارند. بنابراین علاوه بر تکنولوژی موضوع مکانیزم هم یکی از اساسی ترین مقوله هاست که چند و چون آن از نگاه اغلب مصرف کنندگان و همین طور بخش بزرگی از همکاران نیز پوشیده است.

شرکت آریاز با بهره گیری از هوش نوابغ مهندسی مکانیک که توان بالایی در طراحی سیستم های مکانیکی نیز دارند یکایک مکانیزم ها را بررسی نموده و برترین ها را برای عرضه به مشتریان برمی گزیند، در این بین نیاز های مشتری نیز ضلع دیگری برای تصمیم سازی جهت انتخاب مشتریان می باشد. در پروژه مذکور با تطبیق نیازها و خواسته های مشتری با محصولات موجود و با توجه به تردد زیاد این پروژه سیستم الکتروهیدرولیک پیشرفته شرکت آریاز پیشنهاد گردید.

پس از بررسی های کارفرما تأییدیه قیمتی و فنی سیستم به شرکت آریاز ارسال گردید. و در روز مقرر تکنسین های حرفه ای نصب و راه اندازی شرکت جهت نصب به محل اجرای پروژه اعزام گردیدند و در نهایت دقت و با بالاترین سطح کیفیت سیستم مذکور را نصب و راه اندازی نمودند.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است