• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

راهبندهای شرکت مخابرات استان تهران

شرکت مخابرات استان تهران با خریذ ذو ذستگاه راهبند پیشرفته آریاز به جمع مشتریان شرکت مادر تخصصی آریاز پیوست.

شرکت آریاز که اعتماد بسیاری از شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی را در اندوخته خود دارد مورد اعتماد شرکت های فنی و اجرایی شرکت اقدام به خرید می کنند. شرکت مخابرات استان تهران واقع در حاشیه بزرگ راه کردستان هم از مجموعه های تخصصی می باشد که خرید تجهیزات فنی خود را منوط به بررسی های دقیق اعتباری شرکت و محصول ارائه شده توسط آن شرکت می داند.

در پی تماس مسئولان خرید شرکت مخابرات تهران و بیان موارد مورد نظرشان برای خرید سیستم راهبند مشاوران فروش شرکت آریاز سیستم راهبند الکتروهیدرولیک پیشرفته مناسب دیده شد. ویژگی های فوق العاده سیستم الکتروهیدرولیک آریاز با کارفرما مطرح گردید و مورد تأیید مسئولان شرکت مخابرات تهران قرار گرفت.

متخصصان بازدید فنی شرکت آریاز با مراجعه به محل نصب سیستم ها و بررسی محیطی محل اجرا طرح کلی سیستم را مشخص و با تأیید حراست مجموعه مذکور نهایی گردید.

پس از طی مقدمات اجرایی و اداری تکنسین های نصب شرکت آریاز به محل نصب اعزام شده و با تخصصی ترین شیوه سیستم های راهبند اتوماتیک را نصب و راه اندازی نمودند.

اتکای مجموعه شرکت آریاز به توان متخصصان در حوزه های مختلف شامل در دسترس بودن داده های فنی قابل اعتماد برای خریداران، مشاوره تخصص فروش و اجرای با کیفیت برای خریداران بوده و تلاش مدیریت مجموعه برای پیشرو بودن با اتکا به دانش گروههای مختلف این مجموعه توانسته تا در همه زمینه ها در صدر بهترین نوع خدماتو رضایتمندی مشتریان قرار گیرد.

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است